KONST / Litografier / Litografi 12771091
nr 1277 1091
Jörgen Zetterquist
(f. 1928), Sverige
Litografi, 35/450, Stubbe. Signerad, daterad -76. Motivet: 60x45 ca
Jörgen Zetterquist, svensk målare född 1928 i Arvika.
Utrop:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:45:16
Jörgen Zetterquist
Läs mer om Jörgen Zetterquist